Допоможіть!!!! Скільки кілограмів буде важити рекордний круглий пиріг діаметром 5 метрів, якщо

Im² = 2 кг? 24. Скільки метрів пройшло колесо діаметром 18 дм, якщо воно зупинилося після 44 обертів? (Округлено до найближчого

Ответы на вопрос

Отвечает Пика Вова.

Ответ:

Объяснение:

     1 )  S = πd²/4 ;    S = π *5²/4 = 6,25π ( м² ) ≈ 6,25*3,14 = 20,41 ( м² ) ;

           m = 20,41 * 2 = 40,82 ( кг ) ;   m ≈ 40,8 кг .

    2) d = 18 дм = 1,8 м ;  n = 44 об .   L = C * n .

L = πd * n = π *1,8 * 44 = 79,2π ( м ) ≈ 79,2 *3,14 ≈ 248,7 ( м ) ; L ≈ 248,7 м.