Дві сторони прямокутника рівні 3 см та 4 см. Знайдіть меншу сторону подібного йому прямокутника

якщо його периметр дорівнює 70 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильяшенко Иван.

Периметр данного квадрата (3+4)*2=14/см/, а периметр подобного 70 см, тогда 70/14=5, значит, коэффициент подобия равен 5, а меньшая сторона подобного равна 5*3=15/см/

Ответ 15 см.