Основи трапеції дорівнюють 9 см і 3 см. знайдіть висоту трапеції, якщо її площа 30 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Ксения.

a=9\; ,\; b=3\; ,\; S=30\\\\S=\dfrac{a+b}{2}\cdot h\; \; \; \Rightarrow \quad 30=\dfrac{9+3}{2}\cdot h\; ,\; \; 30=6\cdot h\; ,\; \; h=\dfrac{30}{6}\\\\h=5