катети прямокутного трикутника відносяться як 3:4 а гіпотенуза дорівнюе 25 см. Обчисліть площу

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Камкиа Сара.
Нехай кастети будуть відноситися 3х:4х. Ми знаємо теорему Піфагора за якою гіпотенуза=корінь 3х(у квадраті)+4х( у квадраті).ми знаємо що гіпотенуза 25 см, тоді х=5. Тоді 3*5=15. 4*5=20. Отже наші катети 15 і 20. Площа трикутника = 15*20= 30( за формулою що добуток естетів дорівнює площі трикутника)