Знайдіть площу трапеції, основи якої дорівнюють 13 см і 15 см, а її висота-4см СРОЧНОООО ДАЮ 40

БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ингисаева Анастасия.

a=13\; ,\; b=15\; ,\; h=4\\\\\\S=\dfrac{a+b}{2}\cdot h=\dfrac{13+15}{2}\cdot 4=\dfrac{28}{2}\cdot 4=14\cdot 4=56

Ответ: 56 см² .