Знайдіть кути трикутника якщо їх градусні міри відносяться як 3:4:5


Ответы на вопрос

Отвечает Богуцкий Владислав.

Сума кутів трикутника завжди 180 градусів.

Нехай к-коефіціент пропорційності, тоді:

3к+4к+5к=180 градусів

12к=180

к=15

1 кут=3*15=45 градусів

2 кут=4*15=60 градусів

3 кут=5*15=75 градусів

Отвечает Мотуз Денис.

Ответ:

75; 60; 45.

Объяснение:

180:12=15

15*5=75

15*4=60

15*3=45