Відомо, що вектори а(x;25) і в(10;2) колінеарні. Знайти x. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Хайкина-Юстус Владислава.

Ответ: 25/2= х/10

х= 25*10/2

х= 125

Объяснение: якщо вектори колінеарні, їх координати пропорційні.