знайти площу прямокутного трикутника,якщо його гіпотенуза дорівнюе 4 см, а висота,проведенадо неї,

3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Рожков Алексей.

Відповідь:

Пояснення:

Площа прямокутного трикутника=1/2•висоту і сторону проведену до неї

Звідси S=1/2•3•4=6см кв.