Знайдіть площу трапеції, основи якої дорівнюють 5 см і 11 см, а висота - 4 см 1.220 см2 2.2 см2

3.64 см2 4.32 см2 Срочноооо

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

32 см

Объяснение:

S= 1/2 (a+b) h

S= 1/2(5 см+ 11 см)* 4см = 1/2*16*4=1/2*64=32 см