Знайдіть площу трикутника з кутом 30° якщо прилеглі до нього сторони дорівнюють а і 3a​


Ответы на вопрос

Отвечает Поталай Ника.

Ответ:

Объяснение:

S=1/2 * 3a * a *sin(30°) = 3/4 *a^2