Знайти п'ятий член і суму чотирьох перших членів геометричної прогресії Якщо b1= 27 і q= 1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

b5=b1*q^4=27*1/3^4=27*1/81=1/3

S4=b1(q^4-1)/q-1=27(1/3^4-1)/1/3-1=27*(-80/81) / -2/3=-80/3 / -2/3=-80/-2=40