Кут між векторами a і b дорівнює 40. Знайдіть кут між векторами 2а і b, -2а і -3b


Ответы на вопрос

Отвечает Хлопина Полина.

Ответ:

40°

Объяснение:

a^b=40°

2a↑↑a⇒2a^b=a^b=40°

-3a↑↓a; -2b↑↓b⇒-3a^(-2b)=a^b=40°