Знайдіть кути трикутника, якщо зовнішні кути пропорційні числам 9, 10 і 17.​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Михаил.

Объяснение:

Сума зовнішніх кутів трикутника 360°.

9х+10х+17х=360

36х=360

х=10

∠1=180-10*9=90°

∠2=180-10*10=80°

∠3=180-10*17=10°