Основи трапеції дорівнюють 3 см і 7 см, а висота - 4 см. Знайдіть площу трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Терещук Александра.

Ответ:

20 см²

Объяснение:

S=(3+7)/2*4=5*4=20 (cм²)