Знайдіть довжину вектора АВ, якщо: 1)А(3,2,1), В(8,7,1) 2)А(10,3,3), В(-2,0,-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Ширина Ксения.

Спершу потрібно знайти координати

АВ(5;5;0)

Тепер довжину

АВ=№(це корінь)5(у квадраті)+5(у кв.)+0=№25+25=25

2)АВ(-12;-3;-4)

АВ=№144+9+16=13