Сторони паралелограма дорівнюють 9 см і 36 см, а висота, проведена до більшої сторони, дорівнює 3,9

см. Обчисли висоту, проведену до меншої сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Шалбаев Гэсэр.

Ответ:

Объяснение:

S=ah₁=36*3,9=140,4 см²

h₂=S/b=140,4:9=15,6  см