Катети прямокутного трикутника дорінюють 24 см і 70 см.Знайдіть периметер трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Катерина.

Ответ:

P=168см

Объяснение:

За теоремою Піфагора маємо :

ВС^2=АВ^2+АС^2

ВС^2=70^2+24^2

ВС^2=5476

ВС=74

Р=70+24+74=168