Чому дорівнює відстань між точками А(-3;1;2),B(-3;5;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Городницкая Лада.

Ответ:

\sqrt{(-3-(-3)^{2} +(5-1)^{2}+(0-2)^{2}  }= \\ \sqrt{(-3+3)^{2}+4^{2}+4  }=  \\ \sqrt{0^{2}+16+4 } = \\ \sqrt{20}=\\  2\sqrt{5}

Объяснение: