Знайдіть площу трикутника ACB з висотою CM=5см AC=13см MB=4см


Ответы на вопрос

Отвечает Мелехин Артём.

Роз-ня:

З ΔACM(∠M=90°), за Т. Піфагора,

AC=√(AM²+CM²)⇒ AM=√(AC²-CM²)

AM=√(169-25)=12(см)

AB=AM+MB=16(см)

SΔ=1/2*h*a, де h - висота проведена до а

SΔABC=1/2*AC*AB

SΔABC=1/2*5*26=65(см²)

Відповідь:

65см²