У прямокутному трикутнику MNK (кут K = 90) кут M = 60. Знайдіть MK, якщо NK = 7корень3см


Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухова Дашуня.

180-(90+60)=30(<КNM)

По теореме синусов:

Обозначим МК через х:

 \frac{7 \sqrt{3} }{ \sin(60) }  =  \frac{x}{ \sin(30) }

 \frac{7 \sqrt{3} }{ \frac{ \sqrt{3} }{2} }  =  \frac{x}{ \frac{1}{2} }

X=7

Ответ:МК=7см