Точки B(5;y) і B/(x;-7) симетричні відносно точки O(-3;4). Знайти x та y


Ответы на вопрос

Отвечает Русак Илья.

Відповідь:

x = -11;   y = 15

Пояснення:

Відстань від т.В до т.О повинна дорівнювати відстані від т.В/ до т.О, тобто т.О - середина відрізка ВВ/.

-3 = (5 + x) / 2;   5 + x = -6;   x = -11

4 = (y +(-7))/2;   y - 7 = 8;  y = 15