Укажіть рівність, де правильно виконано підстановку для розв’язування системи рівнянь x=4y-3

2x+7y=9 А. 2(4у - 3) + 7(4у - 3)=9 Б. 2(4у - 3) + 7у=9 В. 2(4у + 3) + 7у=9 Г. 2х + 7(4у - 3) =9

Ответы на вопрос

Отвечает Волошина Яна.

Ответ:

Б. 2(4у - 3) + 7у=9

Объяснение:

x=4y-3

2x+7y=9

x=4y-3

2(4у-3)+7y=9

x=4y-3

8у-6+7y=9

x=4y-3

15у=15

x=4*1-3

у=1

х=1

у=1