Основи трапеції дорівнюють 9см і 11см, а її площа – 150см2. Знайти висоту трапеції. а) 7,5см; б)

15см; г) 30см; г) інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Макуев Ильдар.

Ответ:

б)15 см

Объяснение:

Отвечает Мемех София.

Ответ:

Объяснение: S=1/2( a+b)×h , значит h=S÷(( 9+11)÷2)=15