Знайдіть сторону ромба якщо площа становить 24 см^2,а одна з його діагоналей дорівнює 6 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жансай Гулжазира.

Ответ:

5 см.

Объяснение:

Діагоналі ромба перетинаються під прямим кутом і в  точці перетину діляться навпіл. Ромб КМРТ складається з 4 рівних трикутників. Площа кожного S=24:4=6 см².

Розглянемо ΔМОР - прямокутний, ОР=1/2 КР=3 см. Тоді

S(МОР)=1\2 * ОР * МО

6=1/2 * 3 * МО

3*МО=12;  МО=4 см.

МО=4 см, ОР=3 см, отже МР=5 см (єгипетський трикутник)