Сторони трикутника АВ і ВС відносяться 3:8, а кут В між ними 60 градусів. Сторона АС=35 см. Знати

периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Елизавета.

AC=35\; ,\; \; cosABC=60^\circ \; ,\\\\AB:BC=3:8\; \; \Rightarrow \; \; AB=3x\; ,\; \; BC=8x\\\\\\AC^2=(3x)^2+(8x)^2-2\cdot 3x\cdot 8x\cdot cos60^\circ \\\\35^2=9x^2+64x^2-48x^2\cdot \frac{1}{2}\\\\35^2=49x^2\; \; \; \to \; \; \; x^2=25\; \; ,\; \; x=5\\\\AB=3x=15\; ,\; \; BC=8x=40\\\\P=AB+BC+AC=15+40+35=90