Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 26 см , а один із катетів 13 корінь із 3 см . Знайдіть

градусну міру кута , прилеглого до цього катета

Ответы на вопрос

Отвечает Геймур Полина.

Ответ:

Объяснение:

cos α= b/c=13√3/26=√3/2

α=30°