Знайти площу круга, якщо його діаметр дорівнює 10см.СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Олейников Никита.

Ответ:

78.5

Объяснение:

Sкруга = pi*r^2 = pi*(d/2)^2 = 3.14*5^2 = 3.14*25 = 78.5