Знайти гіпотенузу прямокутного трикутника якщо катети дорівнюю 9см і 40 см


Ответы на вопрос

Отвечает Kolchuk Yana.

Ответ:

41 см

Объяснение:

По теореме Пифагора x^2 = 9^2+40^2 = 81+1600 = 1681 = 41^2

Значит гипотенуза = 41 см