Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 11 см і 59 см а бічна сторона 25 см .Знайти висоту трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Островская Диана.

Ответ:

проведемо на АД з точки В висоту ВН

Объяснение:

трапеція рінобічна, отже АН= (АД-ВС)/2= 24см

отже для трикутника АВН записуємо теорему Піфагора

25в квадраті - 24 в квадраті=ВН в квадраті

за формулою отримуємо,що

ВН в квадраті=(25-24)*(25+24)

отже ВН=7