Знайти координати точка N1 яка симетрична точки N( 1;-5) відносно точки К (0;3)


Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Данил.

Ответ:

xK=xN+xN1/2 yK=yN+yN1/2

0=1+xNn1/2 3=-5+yN1/2

1+xN1=2•0 -5+yN1=2•3

xN1=0-1 yN1=6+5

xN1=-1 yN1=11

Объяснение:

N1(-1;11)