ПОМОГИТЕ БЕЗУМНО НАДО!!! ДАЮ 60 БАЛОВ!!!! Діагоналі трапеції у точці перетину діляться у

відношенні 2:5, меншаоснова дорівнює 6 см, висота дорівнює 7 см. Знайти площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Бохан Богдан.

Відповідь:

73,5 см²

Пояснення:

Кожна діагональ трапеції в точці перетину ділиться на дві частини з таким співвідношенням довжини, як співвідношення між основами:

МР/КТ=ОР/КО

Нехай ОР=2х см, КО=5х см

6/КТ=2х/5х

КТ=6*5х:2х=15 см

S(КМРТ)=(МР+КТ):2*РН=(6+15):2*7=73,5 см²