Площа квадрата дорівнює 18см. Знайдіть довжину його сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Дворников Саша.

Ответ:

3\sqrt{2} або 4,24 см

Объяснение:

формула площі квадрата має такий вид

S=a^{2} , да а - це сторона, просто виражаємо  a=\sqrt{S} =\sqrt{18} =3\sqrt{2} Або можно перевести в десятковий дріб це буде 4,24