Основи прямокутної трапеції дорівнюють 6 і 10 см а гострий кут 45 градусів знайти площу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Agmanova Damira.

Гострий кут 45°→якщо ми проведемо висоту, то утвориться рівнобедрений прямокутний трикутник, де висота дорівнює різниці основ

h=10-6=4 см

Площа трапеції дорівнює півсумі сторін помноженій на висоту.

S=(16/2)×4=32см²

Відповідь: 32 см²

Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь❤️