Сторони паралелограма дорівнюють 12см і 8см, а кут між цими сторонами - 150градусов. Знайди площу

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Катя.

Ответ:48 кв.см.

Обьяснение:Площу паралелограма  знайдемо за формулою S=absinφ=12*8*sin150° = 96*0,5= 48 кв.c