Знайти сторону трикутника яка лежить напроти кута 45° , якщо сторона , що лежить проти кута 30°

дорівнює 4✓2 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пряхин Слава.

Ответ:

8 см

Объяснение:

4✓2/sin30° = a/ sin 45°

4√2 × √2/2 = 1/2 a

4=1/2 a

a= 4:1/2=4×2=8 см