Знайдіть менший із внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих

січню, якщо їх градусні міри відносяться 2:3

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

Сума внутрішніх односторонніх кутів 180°. Нехай ∠1=2х°, тоді ∠2=3х°.

2х+3х=180

5х=180

х=36

∠1=36*2=72°,  ∠2=36*3=108°