Помогите!Срочно надо!:'( Уже сотый раз пишу вопрос.. Площа трапеції дорівнює 20см^2,а її висота -

4см.Знайдіть невідому основу трапеції,якщо її друга основа дорівнює 3см.

Ответы на вопрос

Отвечает Хаертдинов Инсаф.

Ответ:

S(трапеції)=(a+b)/2 * h

20=(a+3)/2*4

(а+3)/2=20/4=5

a+3=5*2=10

a=10-3=7 cм - невідома основа