СРОЧНО Відстань між центрами двох кіл, що дотикаються, дорівнює 16 см. Знайдіть радіуси цих кіл,

якщо вони відносяться як 5 : 3. Розгляньте всі можливі випадки.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Ответ:

10см і 6см

Объяснение:

3х + 5х = 16

8х = 16

х = 16 : 8

х = 2

3×2 = 6

5×2 = 10