Помогите пожалуйста!!! В коло, радіус якого 12 см, вписано правильний чотирикутник. Обчислити

його периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Екатерина.

Объяснение:

правильний чотирикутник має 4 точки дотику з вписаним у ньому колом. знайдемо діагональ квадрата. d=24 (тому що радіус 12,а нам потрібен діаметр) з формули ддіагоналі знайдемо сторону квадрата.

d =  \sqrt{2} a \\ 24 =  \sqrt{2} a \\ a = 12 \sqrt{2}

периметр квадрату 4×а

4 \times 12 \sqrt{2}  = 48 \sqrt{2}