Чому дорівнює гострі кути прямокутного трикутника, якщо один із них в 2 рази більший за іншого?

допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Влад.

Ответ:

Объяснение:

1) Сума всіх кутів = 180

180-90=90 - сума гострих кутів

2)х+2х=90

3х=90

х=30- один кут

30*2=60 - другий кут