Трикутник CMT подібний трикутнику C1M1T1. CM= 20см, MT=12 см, C1M1=5см, C1T1=4 см. Знайдіть М1Т1 і

СТ.Будь ласка з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Бурдужа Катя.

Ответ:

СТ=16см

М1Т1=3см

Объяснение:

СМ/С1М1=МТ/М1Т1=СТ/С1Т1

20/5=12/х=y/4

4=3=16