Знайти довжину відрізка АВ, якщо А(-5;-4) і В(1; 4).


Ответы на вопрос

Отвечает Темиргали Талгат.

Ответ:

АВ=корень(-5-1)2+(-4-4)2=корень(-6)2+(-8)2=корень36+64=корень100=10

Объяснение:

по формуле