два кола з центром O1 і O2 мають зовнішній дотик в точці M, довжина відрізка O1 O2 = 18 см. Знайти

радіуси кіл, якщо їх різниця 6 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Аля.

Ответ:

Объяснение:

З умови задачі зробимо систему рівнянь і вирішемо її методом додавання:

r₁+r₂=18

r₁-r₂=6

2r₁=24

r₁=24:2=12 см

12+r₂=18

r₂= 18-12=6 см