В правильну чотирикутну приму висотою 5 см і стороною основи √2 см вписано циліндр. Знайти об'єм

цилідра. Відповідь запишіть у см³.

Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Антон.

Ответ:

2,5pi

Объяснение:

a-сторона квадрата

V=pi*r^2 * h = 1/2*5*pi=2,5pi

r=1/2*a = √2/2