У циліндр, радіус основи якого дорівнює 3 см, а висота — 5 коренів з 2 см, вписано правильну

чотирикутну призму. Знайдіть площу бічної поверхні призми. ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ ТРЕБА)

Ответы на вопрос

Отвечает Лапатко Анюта.

Ответ:

120см²

Объяснение:

d=2r=2*3=6 см диаметр и диагональ квадрата.

а=d/√2=6/√2=3√2 см сторона квадрата.

Р=4а=4*3√2=12√2 см периметр квадрата.

Sбок=Ркв*h=12√2*5√2=60*2=120см²