ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!! У трикутнику АВС сторона ВС дорівнює 11 см , а сторона АС більша

за сторону АВ на 3 см . Знайдіть невідомі сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 34 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Довгошея Анастасия.

Відповідь:

нехай АВ=х; а АС=(х+3)

х+х+3+11=34

2х=34-14

2х=20

х=10

АВ=10см

АС=10+3=13см

В-дь:АС=13см; АВ=10см.

Пояснення: