Катети прямокутного трикутника дорівнюють 3 см і 4 см. Знайди гіпотенузу


Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Даня.

Ответ:

5

Объяснение:

за теоремой пифагора X^2=3^2+4^2

x^2=25

x=5