Знайдіть сторону AB прямокутника ABC,якщо BC=2 коренів з 2см,кут A = 45градусів,а кут C = 30

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Асадчих Артём.

Ответ:

\sqrt{2\\}

Объяснение:

AC = 2\sqrt{2} * \frac{\sqrt{2}}{2} = \sqrt{2} * \sqrt{2} = 2

По теореме Пифагора: AB =  \sqrt{2\\}