Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 54 см. Бічна сторона в 4 рази більша за основу. Знайди

сторони цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Кристина.

Ответ:

Нехай основа дорівнює х см, тоді кожна з бічних сторін (вони рівні, бо трикутник рівнобедрений) дорівнює 4х. В такому разі периметр трикутника (сума длин усіх сторін) складає  х+2*4х, що дорівнює 54. Маємо рівняння:

х+2*4х=54

х+8х=54

9х=54

х=54:9

х=6

Маємо : основа дорівнює х=6 см, бічні сторони кожна дорівнює 4х=4*6=24 см.

Відповідь : основа трикутника дорівнює 6 см, кожна бічна сторона дорівнює 24 см

Объяснение: