Знайти плошу паралелограма у якого сторона 20 см а висота проведена до цієї сторони 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксения.

Ответ:

240см

Объяснение:

a(сторона)=20см

h(висота)=12см

S=а×h=20×12=240cм²